
Встановлення з мильними бульбашками Динозавр (2 різновиди, у коробці) 530 A
497 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 530 A
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гра з яскравими мильними бульбашками — одна з найулюбленіших дитячих розваг, що допоможе створити гарний настрій. Це ідеальний варіант для організації цікавого дозвілля на вулиці або в приміщенні.
Все, що варто зробити — це вставити пляшечку з мильним розчином, натиснути на курок. І вперед до пригод!
Особливості:
- вирізняється яскравим дизайном;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від батарейок;
- размер пистолета 15,1 х 7,8 х 35,3см;
— виготовлений із міцних і безпечних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 353 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Ширина | 78 мм |
- Ціна: 497 ₴



