
Гараж з машинками для дітей "ok Toys" 8416
402 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8416 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасна іграшка від ТМ "ok Toys" - це барвистий гараж на 3 бокси, з яким малюк вже не зможе розлучитися. Завдання маленького автомеханіка – загнати машинки в ремонтний бокс, відремонтувати їх і знову відправити в дорогу, виконувати свою роботу.
Особливості:
- відповідає технічному регламенту безпеки іграшок;
- гараж складається з 3-х боксів, що відкриваються;
- ролети кожного боксу підходять до кольору машинки;
- кожен бокс оснащений з'їздом та механізмом, що запускає машинку;
– зверху розташовується ручка, щоб іграшку було зручно переносити з місця на місце або брати із собою на прогулянку.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота в зібраному вигляді | 170 мм |
| Висота упаковки | 140 |
| Довжина в зібраному вигляді | 260 мм |
| Довжина упаковки | 275 |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Ширина в зібраному вигляді | 190 мм |
| Ширина упаковки | 145 |
- Ціна: 402 ₴






