
-28%
Інтерактивний м'який Кролик (сумочка-переноска, пляшечка, морква, у коробці) 933-89 E
1 208 ₴
870 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 933-89 E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер улюблений хвостик завжди з тобою! Іграшковий набір із м'якою іграшкою дасть змогу дівчинці брати улюбленця на прогулянку та в подорож. Зручна сумка-переноска містить не тільки іграшку, а й додаткові аксесуари, , які можуть знадобитися в будь-який момент. Зайка може приймати різні положення.
Особливості:
- текстильна сумка-переноска;
- додаткові аксесуари – пляшечка, морква;
- виконаний з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- кролик може змінювати положення тіла;
- висота іграшки — 18 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 330 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 870 ₴

