
Встановлення з мильними бульбашками (2 кольори, висота 31 см, підсвітка, мелодія, на батарейках, мильний розчин) 6670
424 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 6670
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто ж не любить розваг із мильними бульбашками? А видувальна їх установка — неодмінний атрибут на будь-якій вечірці, святі або фотосесії.
Кожне натискання дарує море веселощів і незабутні емоції.
А завдяки цікавому оформленню та зручній формі ця іграшка ідеально підходить для активного відпочинку на свіжому повітрі.
Особливості:
- милий дизайн у формі відомого героя з мультфільму;
- кольорова підсвітка;
- весела мелодія;
- 2 режими роботи: зі світлом, мелодією та видуванням бульбашок і просто зі світлозвучними ефектами;
- пляшечка з мильним розчином;
- автоматичний принцип роботи;
- працює від 3 батарейок АА (не додаються);
— іграшка виготовлена з безпечних і міцних матеріалів.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 424 ₴

