
-29%
М'який інтерактивний Кролик (ходить, звуки, рухає вушками, аксесуари, повідець, на батарейках) MC 1086
635 ₴
451 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: MC 1086
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте наймилшого пухнастого друга — інтерактивного кролика, який завжди готовий до гри! Він смішно ходить, рухає вушками та відтворює звуки, немов справжній пухнастий.
У наборі ви знайдете аксесуари для догляду та зручну валізу-переноску, щоб ваш улюбленець завжди був поруч. Ця іграшка допоможе розвинути в дитини відчуття відповідальності про хатнього улюбленця.
Особливості:
- розмір: 16х7х16,5 см;
- розмір валізи: 21х14х39 см;
- іграшка зроблена у формі милого кролика;
- ходить;
- працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять);
- відтворює звуки;
- у комплекті ви знайдете повідець і аксесуари для догляду за пухнастиком;
- рухає хвостиком і головою;
— тварина виготовлена з м'якого текстилю з жорстким каркасом.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 16.5 см |
| Довжина | 16 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 390 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
- Ціна: 451 ₴
