
Інтерактивна Собачка (сумка-переноска, висота 19 см, пластикові очі, у коробці) CH 6013 B
508 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: CH 6013 B
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бери свого пухнастика всюди!
Цей чудовий набір обов'язково подобається діткам, які мріють про хатнього улюбленця. М'яка плюшева собачка приємна на дотик і створена для обіймів. Стильна сумочка з ручками дає змогу зручно носити пухнастого друга всюди із собою!
Особливості:
- розмір поні: 22х12х19 см;
- розмір сумки: 19х10х24 см;
- виразні пластикові очі;
- собачка виготовлена з приємного на дотик текстилю, наповнювач — синтепон;
— у комплекті представлена зручна сумка-переноска.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 22 см |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 12 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 508 ₴

