
Встановлення з мильними бульбашками (акумулятор 3.7 V, мильний розчин, USB-кабель, тарілочка, насадка) KB 1281
610 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: KB 1281
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірний бластер для мильних бульбашок подарує дітям і дорослим чарівну атмосферу радості! Стильний дизайн, потужний вентилятор і 73 отвори для створення сотень яскравих бульбашок. Просто залийте рідину в лоток, занурте насадку та натисніть кнопку — фонтан мильних бульбашок готовий! Завдяки акумуляторному живленнюі зручному USB-зарядному пристрою, грати можна довго та безперервно.
Особливості:
- працює від акумулятора 3.7 V, заряджається через USB;
- має 73 отвори для мильних бульбашок;
- створює інтенсивний потік бульбашок;
- стильний футуристичний дизайн;
- простий у використанні — просто занурте в рідину та натисніть кнопку;
- виготовлений із безпечного пластику;
— у комплекті є лоток для рідини та дві пляшечки з мильним розчином.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 610 ₴



