
Дитяча іграшкова кавоварка (наливає воду, парогенератор, звуки, підсвічування, рухомі елементи) A 8609
1 514 ₴
1 105 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: A 8609
Цей набір з іграшковою кавоваркою дозволить дитині відчути себе як барист. Кавомашина в наборі має реалістичний дизайн та широкий функціонал, який надасть грі визначні пам'ятки. Вона має аудіоефекти та підсвічування, може наливати воду в чашку, а також генерує пару, як і справжній прилад.
Також до набору включено все необхідне для облаштування затишного кафе: гарний посуд та різноманітні смаколики, які так добре підходять до кави.
Особливості:
- розміри: 17х20х24 см;
- кавоварка працює від трьох батарейок типу "АА" (не включені до набору);
- іграшка має підсвічування і видає аудіоефекти наливання води;
- кавомашина має парогенератор;
- кавоварка може наливати воду в чашку;
- іграшка має рухливі елементи;
- до набору додані іграшковий посуд, продукти;
- набір виконаний із пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 1 105 ₴

