
Лялька музична TK Group (висота 34 см, фрази, пісня, українською озвучка, в сумці) TK - 0317
579 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: TK - 0317 P
Ляльки вважаються одними з найдавніших іграшок, адже гра з такими дівчатами розвиватиме не лише моторику рук, координацію рухів, а й навчатиме малюка соціальним навичкам та турботі про інших. А ця мила дівчинка давно відвідує дитячий садок і вже вміє дуже чітко розмовляти та співати гарну пісеньку. З такою іграшкою можна придумати купу ігрових сюжетів, адже лялечка має рухливі ручки та ніжки, а її зовнішній вигляд подобатиметься не тільки дитині, а й дорослій, адже на милій особі розташувалися скляні очі насиченого блакитного кольору, а яскраву райдужку ока. вії. З такою дівчинкою просто неможливо засмутити чи погано провести час, адже з нею так і хочеться грати.
Особливості:
- висота 34 см;
- лялечка має рухомі ручки та ніжки, які можуть підніматися вгору та вниз;
- можна повертати голову іграшки;
- у дівчинки приємні риси обличчя зі скляними блакитними очима та об'ємними віями;
- одяг іграшки легко знімається;
- лялечка має музичний чіп, завдяки якому каже 3 фрази та співає пісню українською мовою;
- з такою іграшкою можна створити купу нових ігор, розвинути моторику рук, координацію рухів, соціальні навички та навчитися турботі;
- лялька виготовлена з м'якої гуми і не має гострих кутів;
- лялечка зберігається в зручній прозорій сумці, яку можна використовувати як рюкзак і носити іграшку з собою;
- іграшка виготовлена з якісних матеріалів, безпечних для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 34 см |
| Матеріал | Пластизоль |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 579 ₴


