
Лялька LOL Surprise OPP O.M.G. Королева Бджілка (висота 27см, аксесуари) 985655
1 005,62 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 985655
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте яскравих красунь серії "ОРР OMG". Дівчата вирішили влаштувати піжамну вечірку та продемонструвати свій стиль усім! Який із них подобається тобі?
КОРОЛЬОВА Бджілка - сяюча і стильна красуня!
Вона любить комбінувати класику чорного кольору із золотистими деталями та модні тенденції. Тому вона завжди виглядає так незвичайно та красиво!
- Велика та яскрава лялечка заввишки 27 cm
- Шикарне кучеряве волосся
- Модний одяг
У комплекті:
- Модна лялька L.O.L. SURPRISE! серії "OPP OMG"
- Одяг
- Носочки
Гра з лялечкою L.O.L. Surprise! розвиває в дитині емоційний розвиток, уяву та вміння грати.
Рекомендовано для дітей віком від 3 років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L.O.L.surprise. |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 27 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Lol |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 005,62 ₴

