
-29%
Пандочка в перенесенні (ходить, звук, плюш, аксесуари, в коробці) CH 6007 F
758 ₴
538 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: CH 6007 F
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушайте на прогулянку парком разом з пухнастим другом! Зручне перенесення має велике віконце, яке дає можливість пандочці бачити те, що відбувається навколо.
Іграшкова панда виконана з приємного на дотик текстилю. Чорні очі-намистинки і реалістичний носик надають іграшці особливий шарм. Крім милої зовнішності, пандочка може похвалитися своїми здібностями. весело ходити та їсти!
Особливості:
- інтерактивна пандочка;
- виконана з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- тварина весело ходить і пищить;
- перенесення з віконцем;
Панда: 12х18х11см
Переноска: 17х13х21см
Розмір упаковки: 41 см × 14 см × 21 см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 18 см |
| Особливості | Рухома, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 538 ₴
