
Ігровий набір продуктів Суші (19 елементів) XG 1-18 D
413 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: XG 1-18 D P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Влаштуйте ресторан азіатської кухні, не виходячи з дому, з ігровим набором "Delicious Play Set". Апетитні суші, ароматний рис та соковиті морепродукти - ось, що чекає маленьких відвідувачів нового популярного ресторану.
Ігровий набір стимулюватиме розвиток дрібної моторики та координації рухів, покращуватиме навички соціалізації, розвиватиме креативне мислення та фантазію.
Особливості:
- компактний піднос, розміром 28х17 см;
- китайські палички з липучками;
- елементи, що імітують суші;
- тарілочка для подачі страв;
- кожна деталь ігрового набору виконана максимально реалістично;
- елементи виготовлені з якісного первинного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшкові продукти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 413 ₴





