
Ляльковий набір На пікніку (лялька, висота ляльки 14 см, меблі, аксесуари) 7017
571 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 7017
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Що може бути краще в теплу та сонячну погоду, ніж влаштувати на вулиці частування для всіх своїх друзів?
Ця мила лялечка точно припаде вашій дитині до душі. Іграшка має милий дизайн та яскравий образ. Дитині буде цікаво заплітати кіски з його густого і довгого волосся. У комплекті з іграшкою йдуть аксесуари для неї, які нададуть іграм нових цікавих сюжетів.
Особливості :
- висота ляльки: 14 см;
- тіло ляльки виконане із пластику з гумовою головою;
- у ляльки довге штучне волосся;
- у наборі з лялькою йдуть аксесуари та меблі для неї.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 14 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 185 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 95 мм |
- Ціна: 571 ₴
