
Каталка дитяча з мильними бульбашками Unicorn (мильні бульбашки, світло, звук) 8522
535 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8522
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Каталка з мильними бульбашками "Unicorn" 8522 – це оригінальна іграшка, що поєднує у собі відразу кілька ігор.
Малюк буде грати з нею як з каталкою і насолоджуватися великою кількістю веселих мильних бульбашок, що випускає спеціальний генератор.
Особливості:
- Звукові ефекти.
- Світлові ефекти.
- Випускає мильні бульбашки.
Ігри стануть у рази цікавішими разом з такою Корівкою-каталкою, а мильні бульбашки піднімуть настрій навіть дорослим!
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 215 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 535 ₴



