
Каталка-толокар FreeOn Free2Move Plane Блакитна
1 895 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 1827
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий дитячий автомобіль-каталка FreeON – це ідеальний вибір для малюків, які роблять свої перші самостійні рухи. Завдяки насиченим кольорам та продуманій конструкції, ця каталка стане чудовою іграшкою, що сприятиме розвитку моторики дитини та підтримуватиме її активність.
Висока спинка забезпечує безпеку та комфорт під час використання, а під сидінням прихована містка ніша для зберігання дрібниць. Додаткову радість дитині доставить вбудований телефон та сигнал. Ця модель стане улюбленою розвагою для вашого малюка!
Характеристики :
- Ніша під сидінням
- Телефон
- Сигнал
- Максимальне навантаження: 20 кг
- Висока спинка
- Підходить для дітей віком від 12 місяців
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FreeOn |
| Країна виробник | Словенія |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 43.4 см |
| Довжина | 49 см |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Машинка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 22.8 см |
- Ціна: 1 895 ₴
