
Музичний розвиваючий килимок (музична панель, підсвічування, звуки, в коробці) 508-8 D
720 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 508-8 D
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий килимок– – , зорові та тактильні відчуття.
Килимок з м'якою дугою має кольорове зображення тварин. та приємні мелодії.
Особливості:
- килимок із зображенням тварин;
- легко збірна конструкція;
- музичне піаніно, яке має 4 режими роботи:
- піаніно
- граємо разом
- дитячий сміх
- звуки тварин
- 5 підвісок: 4 брязкальця з дзвінкими елементами та безпечне дзеркальце;
- піаніно працює від 3 типу АА (у комплект не входять).
Розміри килимка: 72х51 см;
Розмір упаковки: 43 x 9 x 30 см * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вік | Від 6 міс |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 30 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 720 ₴



