
Набір для експериментів Лабораторія слаймів 4FUN Game Club (клей, активатор, окуляри, блискітки, фарби) 24889
775 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 24889
"Лабораторія слаймів" – це безмежна фантазія та наука в одній грі!
Запрошуємо вас до таємничої лабораторії визнаного вченого доктора Фрога. Разом з ним ви розкриєте секрети створення слаймів і з головою поринете у цей захоплюючий творчий процес.
Дізнайтеся наскільки липкі і тягучи слайми доктора Фрога. І чому вони так приваблюють різноманітних комах.
Експериментуйте з квітами, текстурами та додатковими елементами, створюючи унікальні слайми своїми руками!
Особливості :
- 2 пляшечки клею для слаймів (по 50 мл);
- 2 пляшечки активатора (по 50 мл);
- люмінесцентний порошок, блискітки, фарби;
- пляшка з содою;
- набір комах;
- механічний змішувач;
- 4 склянки;
- пластикові захисні окуляри;
- силіконовий мішечок і стяжка для того, щоб зробити зі слайма антистрес;
- кольорова інструкція українською мовою.
*Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 4FUN |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Тематика набору | Біологічний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 775 ₴
