
Футбол настільний (на штангах, механічний лічильник) 2359
1 922 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2359
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний футбол – класика для веселих ігор вдома!
Настільний футбол стане ідеальним вибором для активних ігор у колі друзів чи родини. Він виготовлений з дерев'яних матеріалів, що забезпечує його довговічність та екологічність.
Це чудова альтернатива цифровим іграм і гаджетам, яка не тільки об'єднує, а й розвиває реакцію, спритність та змагальний дух.
Грайте разом та відчуйте справжній драйв футбольних баталій прямо вдома!
Особливості :
- розмір: 71.3 х 36 х 14,6 см;
- виготовлений з дерев'яних матеріалів, стрижні – металеві;
– механічне табло.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 146 мм |
| Довжина | 713 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 720 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 922 ₴
