
Стілець дитячий зі спинкою №25 Іграша 13869 Блакитний
324 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 13869 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець дитячий зі спинкою
Ніжки стільця виготовлені з пиломатеріалів листяних або хвойних порід, а спинка і сидіння з пофарбованого МДФ Виріб повністю відповідає всім стандартам якості, що пред'являються до дитячих меблів.
- Висота від підлоги до сидіння – 25 см
- Розрахований на зростання дитини 90-100 см.
Стульчик поставляється в розібраному вигляді.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Игруша |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Наявність спинки | Так |
| Покриття | Емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Стільчик |
| Колір | Жовтий |
| Габаритні розміри стільчика | |
| Висота стільчика з урахуванням спинки | 500 мм |
| Глибина стільця | 280 мм |
| Ширина стільчика | 280 мм |
- Ціна: 324 ₴
- Спосіб упаковки: 2412762114

