
Автокрісло Kinderkraft Safety Fix 2 i-Size Grey (ISOFIX, зростом від 76 до 150 см, 9-36 кг)
6 544,44 ₴
5 890 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: KCSAFI02GRY0000
Kinderkraft Safety Fix 2 i-Size є автокріслом, розробленим з урахуванням високих стандартів безпеки для вашої дитини. Воно підходить для дітей зростом від 76 до 150 см (приблизно з 15 місяців до 12 років або 9-36 кг). Крісло відповідає останньому стандарту R129 i-Size, забезпечуючи просте встановлення з використанням систем ISOFIX і TOP TETHER, і має додаткові системи безпеки.
За безпеку відповідають спеціальні системи, такі як H-GUARD і SIDE PROTECT . Разом вони змушують конструкцію сидіння поглинати енергію, що виникає під час зіткнення, не допускаючи її до дитини. Це безпечне крісло, яке прослужить вам багато років!
Особливості автокрісла
Kinderkraft Safety Fix 2 i-Size росте разом з вашою дитиною. Призначено для дітей віком від 15 місяців до 12 років (зростання 76-150 см)!

Safety Fix 2 i-Size пройшов усі краш-тести та відповідає останньому стандарту R129 i-Size . Купуючи це крісло, ви гарантовано отримуєте гідний та безпечний продукт, який захистить вашу дитину відповідно до найновіших рекомендацій.

Крісло оснащене системою H-GUARD - тришаровий підголовник з піною з ефектом пам'яті, що ефективно захищає голову і шийний відділ дитини. Система SIDE PROTECT з широкими і високими бічними щитками ефективно поглинає енергію удару, запобігаючи її передачі до тіла маленького пасажира.

Сидіння встановлюється на ISOfix і ремінь TOP TETHER . Це займе лише кілька секунд. Сидіння має індикатори правильної установки, що знижує ризик неправильної установки в автомобілі.

Дитяче автокрісло створено для дітей віком від 15 місяців до 12 років. Воно має широке глибоке сидіння та модульну вставку, призначену для маленьких дітей.
Сидіння дозволяє легко змінювати кут нахилу спинки – завдяки цьому дитина ще щільніше притискається до автокрісла, тим самим підвищуючи безпеку.
Оббивка виготовлена з поліестеру, легко знімається та миється. Повітряний текстиль забезпечує комфорт у спеку, а м'яка піна у сидінні надає додатковий комфорт навіть у тривалих поїздках.
- Одночасне регулювання підголівника та ременів безпеки (12 положень)
- Розміри: 60,5-82,5 x 44 x 49 см. (висота, ширина, глибина).
- Вага: 7,75 кг.
Safety Fix 2 i-Size — це надійне автокрісло, яке забезпечує безпеку та комфорт протягом тривалого часу, відповідаючи найсуворішим стандартам.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 9 місяців до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | KinderKraft |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Сірий |
| Бустер | Так |
| Регулювання спинки | По висотою, По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Знімний чохол м'якої частини | сидіння, спинки |
| Наявність підлокітників | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 49 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 60.5 см |
| Вага | 7.75 кг |
- Ціна: 5 890 ₴






