
Музична іграшка Мавпа (2 кольори, звук, підсвічування, танцює, рухає всіма частинами тіла) RS 5164
430 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: RS 5164
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Досить сидіти на одному місці, давайте рухатися разом!
Іграшкова мавпочка із забавним виразом обличчя запрошує дітей до гри, де єдиним правилом не сидітиме на місці! Повторюйте рухи по мавпі, вигадуйте нові і просто весело проводьте час!
Особливості:
- музична іграшка у вигляді мавпочки;
- 2 режими роботи:
- танцювальні рухи з музичним та світловим супроводом
- статичний стан іграшки з підсвічуванням
- рухає головою, руками та ногами;
- іграшка працює від 3 батарейок типу АА (у комплект не входять);
- виконана з міцного пластику.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 21 см |
| Довжина | 17 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 11 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Додаткові характеристики | |
| Функція автоматичного відключення | Так |
- Ціна: 430 ₴


