
Конструктор IBLOCK Армія Танк (150 деталей, 2 фігурки, інструкція, в коробці) PL-921-426
366 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: PL-921-426 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор iBlock PL-921-426 Танк – чудова ідея подарунка для активних дітей, які цікавляться технікою.
Конструктор складається з 150 деталей, легко з'єднуються між собою. Військова машина має детальний та реалістичний дизайн і займає гідне місце у дитячій колекції транспорту.
Гра з конструктором допоможе розвинути дрібну моторику, фантазію, логічне мислення та концентрацію уваги.
Особливості:
- елементи надійно скріплюються між собою;
- в комплекті інструкція зі збирання;
- 150 елементів із удароміцного пластику для складання танка;
- деталі повністю сумісні з блочними конструкторами світових виробників.
Розмір упаковки: 22*4,5*14см.
Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 150 шт. |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 366 ₴



