
Дерев'яна пірамідка-сортер С 39384
370 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 39384 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна пірамідка-сортер познайомить вашого малюка з такими поняттями як форма та колір, навчить розподіляти предмети за певними ознаками, допоможе у розвитку координації та логічного мислення.
У наборі логічної гри: підставка зі стовпчиками та різнокольорові геометричні фігури з відповідними отворами.
Принцип гри в тому, щоб сортувати предмети за формою та кольорами, правильно розміщуючи їх на основу.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Пірамідка |
| Розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 370 ₴

