
Лялька з аксесуарами (2 ляльки, висота 30 см, аксесуари, декор, у коробці) ST 5616-4
559 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ST 5616-4
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидше вирушайте у веселу подорож до неймовірних відкриттів разом із гарною ляльковою компанією! Приготуйтеся до безмежних веселощів та захоплюючих історій, які ви можете створити під час незабутньої експедиції. Гарний ляльковий набір подарує найкращі спогади та найщасливіші моменти.
Особливості:
- у наборі: 2 ляльки, тематичні аксесуари, дерево;
- ляльки мають рухливі кінцівки;
- висота ляльок – 30 см, маленький – 13 см;
- знімне взуття;
- гра з ляльками сприяє розвитку творчого мислення та уяви.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 325 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 559 ₴

