
Ігровий набір Бейблейд (2 запускники, 4 дзиги) A 138-10
520 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: A 138-10 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Улюблена гра повертається з новим покращеним обладнанням! Тепер запускник дозволить якнайшвидше розігнати блейд, щоб він точно став переможцем. Запускник зручно тримати в руці, що дозволить повністю поринути у веселу гру. Тож скоріше відкривай нових учасників твоїх захоплюючих ігор!
Особливості:
- набір складається з 2-х запускачів і 4 дзиги;
- запускник зручно тримати в руці за допомогою ручки;
- така гра розвиватиме моторику рук, координацію рухів, швидкість реакції та даруватиме позитивні емоції;
- набір виготовлений із якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beyblade |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 485 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 520 ₴

