
Ходунки дитячі з брязкальцями BW2301 Синій
1 036 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BW2301 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки дитячі BW2301 - стануть відмінним придбанням для вашого малюка, з ними він зможе самостійно пересуватися по будинку, не боячись при цьому вдаритися і впасти, дана модель має продуману конструкцію, висота може регулюватися, що забезпечує дитині максимальний комфорт.
Дитячі ходунки BW2301 поєднують у собі високу якість, надійність і доступну вартість, ходунки мають стійку конструкцію, хорошу маневреність забезпечують поворотні коліщатка, також у даній моделі є стопори.
Дитячі ходунки BW2301 обладнані дугою з трьома підвісними іграшками.
Розмір ходунків 65*52*56см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Кількість коліс | 6 шт. |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 56 см |
- Ціна: 1 036 ₴
