
Собачка на радіокеруванні (виконує 5 команд, співає пісню, ходить, пульт управління, у коробці) T 513
1 119 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: T 513
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Майже справжній: плюшевий хвостик, що виконує різні команди! Інтерактивна іграшка стане справжнім другом для вашої дитини і значно урізноманітнить її дозвілля. Управління іграшкою відбувається за допомогою пульта у вигляді кістки. Натискайте по черзі на кнопки і насолоджуйтесь неймовірним виконанням різних команд!
Особливості:
- собачка на радіокеруванні;
- виконує 5 команд;
- співає пісню;
- виконаний з приємного на дотик текстилю;
- має якісну фурнітуру;
- пульт керування працює від 2 батарейок типу ААА (у комплект не входять);
- собачка працює від 3 батарейок типу АА (у комплект не входять).
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Тип моделі | Тварини |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота упаковки | 340 |
| Довжина упаковки | 360 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип | Цуценя |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Ширина упаковки | 200 |
- Ціна: 1 119 ₴


