
М'яка іграшка "Панда, що говорить" (говорить фрази російською мовою) 2020
665 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2020
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір 2020 призначений для створення яскравого та неповторного стилю. Волосся або вовна дуже легко можуть перетворитися завдяки різнобарвним і блискучим паєткам. У наборі йде спеціальний механічний пристрій, який за один натиск прикріплює прикрасу до волосся. Жезл із зірочкою це і інструмент зі створення стилю та шкатулка.
]]>
Складається з трьох елементів:
- дві сторони зірки скріплюються одна з одною, утворюючи невелику скриньку зберігання прикрас
- одна половинка зірки, із зовнішнього боку оснащена спеціальним отвором для паєтки
- жезл з одного боку оснащений кнопкою, а з іншого запускається механізм продавлювання паєтки
Шляхом преса Ви легко зможете зафіксувати прикрасу на волоссі або шерсті.
Пандочка говорить 4 фрази російською мовою:
- Привіт! Мене звуть Мануся
- Ти така гарна
- Я теж хочу бути такою гарною, як і ти
- Ти можеш зробити гарну зачіску?
У комплектацію ігрового набору 2020 входить:
- м'яка іграшка
- обруч із вушками для дитини
- гребінець
- набір страз
- пристрій для створення стилю
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження]]>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Мови | Російська |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 200 мм |
- Ціна: 665 ₴


