
Уцінка! Самокат дитячий 5в1 з сидінням (кермо 63-72, ножне гальмо, підсвічування коліс) Best Scooter 75009 Рожевий
1 139,64 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 75009 Y
Уцінка! Подряпини на рульовій стійці та деці
Дитячий самокат Best Scooter 5в1 призначений спеціально для малюків! Завдяки наявності зручного сидіння, підніжок та ручки батьківського контролю, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно під час прогулянки.
Особливості:
• Алюмінієве Т-подібне кермо;
• Регулювання висоти керма;
• Ручки виконані з якісної гуми з рельєфним візерунком;
• Похилий поворот керма;
• Ручка батьківського контролю (висота регулюється);
• Підніжки;
• Сидіння, спинка, кошик, підніжки та ручка батьківського контролю – знімні, та виготовлені з високоміцного зносостійкого пластику;
• Ніжне гальмо (step-on-brake), розташоване над заднім колесом;
• 2 види коліс. Два передні світяться і виготовлені з поліуретану (PU), а заднє - з полівінілхлориду (пластика PVC);
Характеристики:
• Розміри самокату:
Довжина деки - 54 см;
Ширина деки – 14 см;
Мінімальна висота керма від підлоги – 63 см, максимальна висота керма - 72 см;
Довжина керма - 26 см, діаметр ручок - 3.5 см;
Мінімальна довжина ручки батьківського контролю – 75 см; максимальна – 85 см.
Мінімальна висота сидіння від підлоги – 27 см; максимальна – 32 см.
• Розміри коліс:
Передні колеса PU: діаметр - 12 см, ширина – 3 см;
Заднє колесо PVC: діаметр - 9 см, ширина – 4 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 72 см |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Кількість коліс | 3 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Особливості | Світлодіодне підсвічування коліс, Ножні гальма, Батьківська ручка |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 1 139,64 ₴









