
Уцінка! Спортивний дитячий велосипед 20 дюймів (рама 11", 7 швидкостей, 75%) Corso Speedline MG-29535 Чорний
5 071,36 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: MG-29535 Y
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка! Невеликі сколи на диску та виделці. Потертість на педалі
Спортивний велосипед Corso Speedline - це комфортний та безпечний вид транспорту, їзда на ньому покращує кровообіг та зміцнює всі групи м'язів, велосипед має зручну конструкцію, висоту сидіння можна регулювати під свій зріст.
Спортивний велосипед Corso Speedline має міцну раму, комфортне сидіння має ергономічну форму, що забезпечує максимально зручну їзду, дана модель має подвійні посилені обода, для паркування передбачена складна підніжка. Характеристика велосипеда:
- Виробник: CORSO
- Рама: магнієва, розмір 11’’.
- Зростання дитини: до 115-130 см
- Розмір коліс: 20 дюймів
- Кількість швидкостей: 7
- Обод: магнієвий литий, подвійний протиударний.
- Дискові гальма: передні та задні
- Амортизація: однопідвісний (хардтейл)
- Вилка: пружинно-еластомірна, без перемикача 31,8 мм
- Передній перемикач швидкостей: Shimano Revoshift.
- Задній перемикач швидкостей: Shimano.
- Тип передніх та задніх гальм: механічні дискові
- Кількість зірок (передні): 1
- Кількість зірок (задні): 7
- Руль: сталь
- Винос керма: алюміній
- Підсідельний штир: сталь
- Шатуни: сталь
- Педалі: сталь + пластик, зі світловідбивачами
- Наявність підніжки: так
- Вага велосипеду: 12.7 кг.
- Максимальне навантаження: 80 кг.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corso |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 11" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Матеріал виготовлення рами | Магнієвий сплав |
| Кількість коліс велосипеда | 2 |
| Тип амортизації | Задній |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 7 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Чорний |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Хід вилки | 31.8 мм |
| Вага | 12.7 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 80 кг |
| Зріст велосипедиста | 115-130 |
| Рік випуску | 2021 |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Ні |
| Крила | Ні |
| Багажник | Ні |
| Регулювання підйому керма | Так |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Кількість зірок | 1 |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Захист ланцюга | Ні |
| Дзвінок | Так |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від 5 до 8 років |
- Ціна: 5 071,36 ₴









