
Логічна книга (знімні кільця, липучки, у пакеті) З 65416
566 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: С 65416
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика бізі-книжечка нагоді для малюків, які починають вивчати цей дивовижний світ! Іграшка буде корисна і для дрібної моторики, і для розвитку сенсорно-зорового сприйняття: яскраві зображення з легкістю привернуть дитячу увагу, а інтерактивність книжечки не залишить нудьги жодного шансу.
Особливості:
- 30 захоплюючих сторінок із зображеннями на різні теми;
- книжечка допоможе дитині вивчити назви, кольори, числа, навчитися знаходити відповідності;
- в комплекті спеціальні липучки для зображень та безпечні палітурні знімні кільця;
- відмінно підходить для всебічного розвитку.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Головоломка |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 30 мм |
- Ціна: 566 ₴
