
Набір для гри з піском (2 види, лопатка, граблі, самоскид, лійка, формочки) 885
423 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 885
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий пісочний набір для дітей!Яскравий самоскид перевозить лопатку , грабельки , лійку і формочки - все, що потрібно для ігри з піском! Головна відмінність набору – компактні розміри. Пісочний набір легко поміститься в сумку або в кошик коляски. Він не займає багато місця, але завжди може стати в нагоді.
Особливості :
- набір включає 6 елементів;
- має приємне колірне забарвлення;
- набір відрізняється компактними розмірами;
- розміри самоскида - 32х17,5х19 см;
- виконаний із міцного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 423 ₴

