
Набір ляльок Sofi Піжамна вечірка (2 ляльки, ліжко, аксесуари) 53640
416 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 53640
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красуня Софія збирається до своєї кращої подруги! Приємне очікування гарного відпочинку з коханою подругою змушує забути про всі повсякденні турботи. Розкидані подушки та м'які пледи створюють атмосферу затишку та комфорту. Тут, серед ароматних свічок, розповідаються секрети, зароджуються нові ідеї, розквітають мрії та лунає дзвінкий сміх!
Особливості :
- ігровий набір у тематиці "Піжамна вечірка";
- включає 2 ляльки та двоповерхове ліжко з приставними сходами;
- ляльки мають довге шовковисте волосся та виразні риси обличчя;
- іграшки одягнені в знімний одяг;
- висота ляльок становить 11 см;
- тіло ляльок виконане із пластику, а голова - із гуми.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 11 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 416 ₴
