
-29%
Набір для гри з піском (столик, млин, формочки, лопатка, грабельки) 105
745 ₴
529 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- В наявності
- Код: 105
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожен юний дослідник природи любить у теплу пору року грати з піском і пізнавати основні властивості піску та води. В ігровій формі малюк навчається розуміти матеріал та будувати з нього споруди. Руйнувати їх за допомогою води або навпаки ущільнювати. Набір для гри з піском 105 стане відмінним подарунком для дитини. У будинку, на природі, у подорожі та навіть у гостях, незважаючи на погоду, завжди можна грати з піском та водою. Невеликий столик дуже легкий, він повністю розбирається і збирається за одну хвилину. У його комплектацію входить все необхідне для будівництва з піску .
Набір для гри з піском включає :
- 3 ніжки
- основа столу
- 3 елементи щогли
- гніздо
- прапор
- лопатка
- граблі
- 5 форм для пасок
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Столик-пісочниця |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 529 ₴


