
Килимок-піаніно Huanger (2 види, підсвічування, мелодії, 5 підвісок, музичне піаніно, в коробці) НЕ 0650 / 0651
775 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: НЕ 0650 / 0651
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий килимок спеціально розроблений для створення комфортного, безпечного та розвиваючого середовища для малюків від народження.
Стильна і сучасна модель включає знімні елементи, які легко з'єднуються між собою і піддаються очищенню, тим самим дозволяючи кожному з батьків легко транспортувати, збирати і дезінфікувати виріб.< /p>
Особливості:
- ігрова конструкція виконана в приємних пастельних відтінках, що гармонійно поєднуються між собою;
- м'який текстильний килимок;
- милі підвіски брязкальця;
- музичне піаніно;
- мерехтливе підсвічування кнопок;
- кілька режимів: класичне відтворення нот, приємні мелодії, активація нот у такт мелодії;
- м'яка еластична дуга для підвісок;
- звукові та світлові ефекти працюють від 2 батарейок типу "АА" (у комплект не входять).
Розміри/габарити:
- довжина (см): 75 см
- ширина (см): 58 см
- висота (см): 40 см
Розмір упаковки: 38 см × 8 см × 30 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 1 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HUANGER |
| Вік | Від 12 міс |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 580 мм |
- Ціна: 775 ₴

