
Дитячий пісочний набір із тачкою (відро, лопатка, граблі, сито, 2 форми) 06-126
450 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 06-126 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній будівельник пісочних замків повинен мати все необхідне, щоб робота йшла легко та швидко
Пісочний набір 06-126 складається з візка, в якому дитина зможе легко перевозити свої будівельні матеріали, не докладаючи особливих зусиль, а також барвистого відра з ситом, грабельками, лопаткою та формами для пасочків. .
З цим ігровим набором дитина зможе легко створювати хитромудрі пісочні шедеври та весело проводити час.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір для пісочниці |
| Упаковка | Сітка |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 450 ₴
