
Квадроцикл дитячий (акум 12V12AH, 4 мотори 45W, пульт 2,4G, MP3, музика, світло) Bambi M 5807EBLR-8 Рожевий
15 970 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: M 5807EBLR-8
Дитячий квадроцикл M 5807 з пультом керування - це не просто іграшка, це цілий світ пригод та радості для вашого малюка. Квадроцикл комплектується пультом керування, що робить його ідеальним вибором для найменших дітей, які ще не можуть керувати автомобілем самостійно.
Дитячий квадроцикл M 5807 оснащений чотирма потужними моторами, що забезпечують плавний та безпечний рух. Завдяки великому акумулятору ваша дитина зможе насолоджуватися їздою на довгий годинник, не турбуючись про зарядку.
Дитячий квадроцикл M 5807 обладнаний шкіряним сидінням зі спинкою, що забезпечує комфорт та підтримку під час їзди. Великі колеса EVA гарантують плавний рух по будь-якій поверхні, а також забезпечують відмінне зчеплення з дорогою.
|
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Варіанти управління | Радіоуправління (пульт ДУ), З кабіни водія |
| Вікова група | Від 3 років |
| Захисний бампер | Спереду |
| Кількість двигунів | 4 шт. |
| Кількість місць в електро-/бензомобілі | 1 |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик, Штучна шкіра |
| Особливості | Звукові ефекти, Регулятор гучності, Мелодії, Дзеркала заднього виду, Передні фари, MP3-роз'єм, Амортизатор, Світлові ефекти |
| Передачі | 2 швидкості вперед, 1 швидкість назад |
| Стан | Новий |
| Тип | Електромобіль |
| Тип кузова | Квадроцикл |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Час зарядки | 8 годин |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Зарядний пристрій | Так |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Потужність двигуна | 45 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |
- Ціна: 15 970 ₴
