
Ходунки дитячі (брязкальця, 65х52х57см) BW2302
1 162 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: BW2302 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ходунки дитячі BW2302 - стануть відмінним придбанням для вашого малюка, з ними він зможе самостійно пересуватися по будинку не боячись при цьому вдаритися і впасти, дана модель має продуману конструкцію, висота може регулюватися, що забезпечує дитині максимальний комфорт.
Дитячі ходунки BW2302 поєднують у собі високу якість, надійність і доступну вартість, ходунки мають стійку конструкцію, хорошу маневреність забезпечують поворотні коліщатка.
Дитячі ходунки BW2302 обладнані брязкальцями.
Розмір ходунків 65х52х57 см
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Текстиль, Метал, Пластик |
| Особливості | Регулювання сидіння за висотою, Поворотність коліс на 360°, Ігрові підвіски |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 57 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 52 см |
- Ціна: 1 162 ₴
