
Лялька "Mulisha" (висота 30 см, знімне взуття, штучні квіти, рухомі частини тіла, в коробці) QJ 105
605 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: QJ 105
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця чарівна лялька принесе у світ дитини нові яскраві враження та теплі спогади.
Завдяки своїй красі та милим доповненням вона стане чудовою компанією.
Вона безперечно створена для того, щоб розширювати межі дитячої уяви та надихати нові захоплюючі історії.
Особливості:
- висота ляльки 30 см;
- знімне взуття;
- в комплекті аксесуар - штучні квіти;
- добре деталізоване вбрання;
- рухомі частини тіла;
- лялька призначена для дітей віком від 3 років;
- гра з лялькою сприяє розвитку креативного мислення та уяви.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 24 см × 8 см × 34 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 605 ₴
