
Цуценя м'яке (медичне приладдя) DR 5098
402 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: DR 5098
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер ваш улюблений пухнастик завжди буде здоровим! Ігровий набір дозволить дівчинці уважно стежити за станом здоров'я свого вихованця та своєчасно надавати необхідне лікування. До набору входить м'яка іграшка у вигляді цуценя, стетоскоп, шприц та інші інструменти для огляду .
Особливості :
- м'яка іграшка у формі цуценя ;
- ігровий набір включає 4 елементи ;
- висота іграшки - 17 см.
Комплектація : щеня; стетоскоп; шприц; інструменти для огляду.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 см |
| Тип | Тварина |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 |
| Довжина упаковки | 150 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 200 |
- Ціна: 402 ₴
