
Кошеня м'яке в сумочці (медичне приладдя, сумка-перенесення, 7 аксесуарів) DR 5101
476 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: DR 5101
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тепер ваш улюблений улюбленець завжди з вами! Ігровий набір з м'якою іграшкою дозволить дівчинці брати улюбленця з собою на прогулянку та у подорож. Зручна сумка -перенесення вміщує не тільки іграшку, але й додаткові аксесуари , які можуть знадобитися в будь-який момент.
Особливості:
-
м'яка іграшка у вигляді кошеня ;
-
ігровий набір включає 8 елементів ;
-
яскрава сумка -перенесення , виконана з пластику ;
-
висота іграшки - 20 см .
Комплектація:
-
кошеня;
-
сумка-перенесення;
-
стетоскоп;
-
шприц;
-
Фетрова прикраса;
-
стікер.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 14 см |
| Матеріал | Плюш |
| Стан | Новий |
| Ширина | 13 см |
| Тип | Тварина |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 265 |
| Довжина упаковки | 125 |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упаковки | 200 |
- Ціна: 476 ₴
