
Брязкальце дитяче з ручкою кільцем 8820-2 Краб
123 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 8820-2 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грязочки – перші, а тому найважливіші іграшки для кожного малюка. Вони повинні бути якісними та функціональними, тому що здоров'я та розвиток малюка – ndash; на першому місці. Саме такими є іграшки з набору брязкальця 8820-2.
Всі батьки малюків знають, як сверблять і болять ясна під час прорізування перших зубів. Наше брязкальце впорається і з цим завданням, адже його можна гризти!
Подаруйте своєму маленькому досліднику світу яскраве функціональне брязкальце, яке сприятиме фізичному та слуховому розвитку, а також покращить дрібну моторику та колірне сприйняття.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Вікова група | Від 6-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Брязкальце |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 195 мм |
| Довжина упаковки | 145 мм |
| Упаковка | Блістер |
| Ширина упакування | 45 мм |
- Ціна: 123 ₴

