
Настільний футбол (механічне табло з окулярами, 2 пластикові м'ячики, важелі управління, в коробці) 900
542 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 900
Запрошуємо на неймовірно цікавий та азартний футбольний матч, до якого приєднається вся родина. Все, що потрібно для початку гри, це покласти м'яч на середину ігрового поля і натиснути на важелі, намагаючись забити м'яч у ворота суперника. Іншому, своєю чергою, доведеться активно захищати свої ворота, щоб не отримати програшний гол.
Перемагає той, хто набере більшу кількість очок.
Особливості:
- ворота обох гравців оснащені важелями для керування рукавичками, що захищають ворота;
- 2 пластикові м'ячики;
- простий принцип збирання ігрового поля;
– механічне табло з окулярами.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 43 см × 6 см × 26 см
Розмір ігрового поля: 41 см × 25.7 см × 4.8 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Ширина | 257 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 542 ₴



