
Настільний футбол (рахункове табло, штанги, наклейки, 2 м'ячі, в коробці) 2021
663 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 2021
Дитина з легкістю зможе організувати прямо у себе в кімнаті неймовірно видовищну гру, в якій пристрасті та жага до перемоги будуть розпалюватися до межі.
Функції:
1. Навчальна настільна гра: настільна футбольна гра допомагає дітям тренувати зорово-моторну координацію та практичні навички, розвивати логічне мислення, тренувати реакцію, витривалість та точність.
2. Безпечний матеріал: настільна футбольна гра виготовлена з високоякісного пластику, екологічно безпечного та нетоксичного.
А гладкий край та поверхня не зашкодять ручкам малюка.
3.Інтерактивна гра: діти можуть грати у цей футбол зі своїми друзями.
Іграшка допоможе їм гармонійно ужитися один з одним, а також посилить почуття суперництва.
4. Близькі стосунки між батьками та дітьми: ви можете грати в настільний футбол зі своїми дітьми.
Це може покращити відносини між дітьми та батьками, надаючи можливість спілкування та роблячи відносини між батьками та дітьми ближчими.
5.Кілька цілей: настільна підходить для святкових вечірок, сімейних вечірок, щоб додати веселощів.
Це також ідеальний різдвяний подарунок, подарунок на день народження, подарунок на Хелловін для дітей, підлітків та дорослих.
Характеристики:
Матеріал: пластик
Колір: зелений
Упаковка: коробка
Розмір упаковки:42 см × 7 см × 31 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість куль в комплекті | 2 шт. |
| Матеріал столу | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Настільний футбол |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Колір ігрового поля | Зелений |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 663 ₴




