
Лялька (елементи продуктового магазину, знімний одяг, рухомі ручки та ніжки, висота 30 см, у коробці) 784 D
545 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 784 D
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щорога ця красуня вирушає до магазину, щоб придбати запас продуктів, яких вистачить на цілий тиждень. Необхідно також придбати фрукти, овочі та ще купу всього! День буде насичений, тому красуні вкрай потрібна хороша компанія.
Особливості:
- набір включає ляльку та елементи продуктового магазину;
- лялька одягнена в знімний одяг;
- рухомі ручки та ніжки;
- голова ляльки виконана з гуми, а тіло – із пластику;
- висота ляльки – 30 см.
Комплектація:
- лялька;
- каса;
- візок для продуктів;
- набір продуктів;
– сумочка.
Упаковка: коробка
Розмір упаковки: 30 см × 8 см × 32 см
Розмір ляльки: 10 см × 5 см × 30 см
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 10 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялька |
| Ширина | 5 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 320 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 545 ₴
