
М'яка інтерактивна іграшка Котик (ходить, м'якує, виляє хвостом, переноска, поїльник, миска) 933-71 E
1 059 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 933-81 E
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто ховається в перенесенні? Миле кошеня, який охоче познайомиться з новим другом! Інтерактивна іграшка з якісною фурнітурою стане улюбленою грою дитини. Шию кошеня прикрашає рожева стрічка з дзвіночком, який під час руху видає характерні звуки. Іграшкове кошеня м'якує, виляє хвостом і рухається вперед.
Особливості:
- зроблена у формі кошеняти;
- виготовлене з м'якого на дотик текстилю;
- шию тварини прикрашає стрічка з дзвіночком;
— іграшка працює від 2 батарейок типу АА (до комплекту не входять).
Комплектація
- кошеня;
- переноска;
- поїльник;
— миска з рибкою.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 18 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Ширина | 22 см |
| Тип іграшки | Тварина |
- Ціна: 1 059 ₴
