
М'яка інтерактивна іграшка Гусак (музика, повторює, юсб заряд, у коробці) T503
569,58 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: T503
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плюшевий танцюючий Гусак стане розвагою не лише для дітей, а й для дорослих. Весела музика та танці підходять для створення приємної атмосфери та вечірок. За одного погляду на іграшку вона вже викликає позитивні емоції, а також усмішку на обличчі. Записуючий пристрій у гусі запише будь-який ваш вираз, який ви скажете поруч із ним, він повторить ваші слова дуже смішним голосом і витонченим танцем.

Особливості:
- іграшка хороша для дошкільного виховання, оскільки гусак танцює в ритмі, привертаючи увагу дітей та запрошуючи їх до гри;
- різноманітність функцій забезпечить тривалий інтерес дітей до неї;
- може бути чудовим подарунком не тільки дітям, а й дорослим, оскільки весела музика та танці дуже підходять для створення приємної атмосфери.
Розміри в коробці: 12,2*12,2*14см
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 140 мм |
| Довжина упаковки | 122 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 122 мм |
- Ціна: 569,58 ₴







