
Робот бойовий (звук російською, світло, їздить) ZYA-A2990
587 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: ZYA-A2990 P
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна модель футуристичного робота стане чудовою іграшкою, як для хлопчика, так і для дівчинки.
Модель оснащена світловими та звуковими ефектами, що допомагають розвивати логіку та уяву, а також чудово проводити дозвілля.
Функції робота:
- ходить вперед, назад, вліво та вправо;
- танцює;
- відтворює музику;
Під час активації працюють звукові та світлові ефекти.
Модель робота працює від 2х батарейок типу "АА" – не входять до комплекту.
* Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Робот |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 195 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 587 ₴

