
Килимок розвивальний дитячий (2 види, піаніно, звук, підсвітка, брязкальця) 116-18
723 ₴
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: 116-18
Дитячий килимок зробить дозвілля малюків цікавим і веселим! Підвісні брязкальця здатні подарувати дитині нові тактильні та звукові відчуття, а музичне піаніно, що кріпиться до килимка, стане додатковою інтерактивною розвагою для малюків. Його можна розмістити в будь-якому зручному положенні або навіть від'єднати, щоб грати окремо. Музична панель піаніно містить 4 клавіші, які відтворюють спокійні мелодії та різні кумедні звуки, а також пропонує зіграти в веселу гру.
Особливості:
- піаніно містить 4 функціональних кнопок і працює в декількох режимах: мелодії, ноти, звуки та інтерактивна гра;
- підсвічування клавіш;
- має легкозбірну конструкцію;
- додаткові ефекти працюють від 3 батарейок "АА" (до комплекту не входять);
- підсвічування кнопок;
- підвіски-брязкальця, безпечне дзеркальце;
- ростомер;
- килимок прикрашений кольоровими зображеннями;
- довжина килимка — 70 см.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | З народження |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Від народження до 36-ти місяців |
- Ціна: 723 ₴

