
Рюкзак дитячий м'який (26х7х25) C 62684
371 ₴
0 (800) 33-23-68
Безкоштовні дзвінки
- +380 (73) 033-23-68Багатоканальний
- Немає в наявності
- Код: C 62684
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий і приємний на дотик рюкзак для найменших обов'язково стане улюбленим аксесуаром.
Рюкзак у формі різноманітних звірят, виготовлений із м'якого пухнастого текстилю, обов'язково сподобається дитині.
Рюкзак складається з одного місткого відділення та внутрішньої кишені. Він обладнаний двома регульованими лямками.
Особливості:
- розмір 26х7х25 см;
- дві регульовані лямки;
- Одне відділення й одна внутрішня кишеня.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 25 см |
| Глибина | 26 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 371 ₴



